ارگ گستر اسپادانا
مهندسی ساختمان و تاسیسات
محصولات
تصاویر
کاتالوگ محصولات
مقالات
سوابق و پروژه ها
درخواست عاملیت فروش
تماس با ما
داکت اسپلیت
دستگاه vrf
فن کویل
دستگاه هواساز
روفتاپ پکیج
چیلر
کندانسور
کمپرسور
اواپراتور
اسپلیت
مقایسه ی چیلر و vrf
روفتاپ پکیج

روفتاپ پکیج ها در واقع دستگاه هایی از ترکیب یک چیلر و یک هواساز هستند که در آنها سرمایش و گرمایش و در برخی موارد آب گرم مصرفی ساختمان بصورت یکجا تامین می شوند. بر خلاف سیستم اسپلیت، سیستم پکیجی تمام اجزاء تهویه مطبوع را در یک مکان در خود جای می دهد. متداول ترین سیستم پکیجی سیستم روف تاپ است که با نام RTU نیز شناخته می شود.(RoofTop Unit)  در سیستم های هواساز یک دمنده به همراه کویل های آبگرم و آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند در حالی که روفتاپ پکیج ها آب گرم و آب سرد مورد استفاده در کویل های هواساز را بصورت هم زمان و یکپارچه با سیستم هواساز تامین می کنند و شما در سیستم های روفتاپ پکیج نیازی به سیستم دیگری ندارید. دستگاه روفتاپ پکیج می تواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده ودستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. روفتاپ پکیج همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است.

پکیج های یک پارچه دستگاه هایی هستند که برای فضا ها و ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها عموما روی سقف ساختمان به سادگی و بدون برهم زدن نمای ساختمان نصب می شود و از آنجا کانال خروجی هوا به صورت افقی یا عمودی وارد ساختمان شده و به فضا ها انشعاب داده می شود. این دستگاه ها برای کارخانه ها، سوله ها، ورزشگا ها، مساجد، فروشگا ها و سینماها بسیارکاربرد دارند. این دستگاه نیازمند داکت ، لوله کشی جهت تخلیه وسیم کشی برق می باشد.

ویژگی

کارکرد مستقل بعنوان دستگاه سرمایشی و گرمایشی

قابلیت استفاده با دستگاه های ایرواشر

قابلیت نصب انواع PLC

قابلیت کنترل بوسیله ترموستات های اتاقی

عدم نیاز به لوله کشی های طولانی

عمل کنترل دمای محیط در سیستم پکیج یونیت توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. روفتاپ پکیج همانند هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است.

سیستم روف تاپ پکیج به خاطر کارایی بالایش شناخته شده است. کمپرسور پیچشی10درصد سبک تر و 30 درصد کم حجم تر از کمپرسورهای رفت و برگشتی معمولی است. یکی دیگر از مزیت های بسیار خوب این سیستم این است که از فضاهای ارزشمند داخل خانه استفاده نمی کند. بیشتر سیستم ها دارای چیدمان چند منطقه ای هستند به این معنی که دارای چندمنطقه کنترلی می باشند. بیشتر سیستم های پکیجی با استفاده از کوره گرمازا توانایی گرمایش را نیز می دهند

اگر چه این سیستم ها از قبل مونتاژ شده هستند، اما گزینه هایی را نیز پیش روی شما قرار می دهند که ممکن است برای نیازهای ساختمان های شما مناسب باشد.

فضای وسیع جهت دسترسی راحت به صفحات کنترل و برق

شاسی با کیفیت بالا همراه با سوراخ های تعبیه شده جهت بلند کردن و جابجایی آسان

مجهز یه کمپرسورهای ضد ارتعاش و فن سانتریفیوژ

فیلتر نایلونی 8 میلی متری مطابق با استاندارد جهت ورودی هوای برگشتی

کنترل آغاز و پایان کار کمپرسورها برای اطمینان از طول عمر بیشتر

دکمه خارجی کنترل از راه دور روشن و خاموش جهت عملکرد از راه دور سیستم با استفاده از سوئیچ خارجی روشن و خاموش یا ارتباط با سیستم مدیریت ساختمان

از ظرفیت 10 الی 190 کیلو وات

بهره گیری ازکمپرسور اسکرال با کارایی بالا

مجهز به پنل الکتریکی جهت کنترل ایمنی سیستم


کاربرد ها :

تهویه مطبوع سالن های اجتماعات

تهویه مطبوع آمفی تئاتر

تهویه مطبوع سالن ورزشی

تهویه مطبوع مراکز آموزشی

تهویه مطبوع ساختمان اداری 

تهویه مطبوع بیمارستان

تهویه مطبوع سوله های انبار و تولید محصول

تهویه مطبوع رستوران و بسیاری از ساختمانها و سازه های دیگر


آب را حمایت کنیم،آب زندگی است....ا
محصولاتتصاویرکاتالوگ محصولاتمقالاتسوابق و پروژه هادرخواست عاملیت فروشتماس با ما