ارگ گستر اسپادانا
مهندسی ساختمان و تاسیسات
محصولات
تصاویر
کاتالوگ محصولات
مقالات
سوابق و پروژه ها
درخواست عاملیت فروش
تماس با ما
جدید (عاملیت فروش)
داکت اسپلیت کولکس coolex
چیلر تراکمی هوا خنک کولکس
مینی چیلر تراکمی هوا خنک کولکس
روف تاپ پکیج کولکس
دستگاههای VRF کولکس
هواساز کولکس
فن کویل کولکس
کانالهای پیش عایق کولکس
درباره شرکت کولکس
درباره شرکت کولکسشرکت کولکس(Coolex ) فعالیت خود را در سال 1986 بعنوان اولین برند موجود در منطقه و تنها شرکت تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در کویت آغاز نمود و از همان ابتدا، سیاست خود را بر مبنای استاندارد بالای محصولات به همراه قیمت های قابل رقابت در کنار تنوع فراوان محصولات قرار داده و در همین راستا و درجهت تامین محصول با کیفیت بالا و بهترین خدمات برای مشتریان، همواره تحقیق، پژوهش و توسعه را جزء لاینفک فعالیت خود قرار داده است.

شرکت کولکس،همچنین در سال 2010، تائیدیه وزارت نیروی کشور کویت مبنی بر کاهش مصرف انرژی را کسب نمود، این مقررات برپایه ی مصرف حداکثر 1/6 کیلووات به ازای هر تن تبرید وضع شده است که شرکت کولکس موفق شد مصرف دستگاه های خود را بصورت میانگین به 1/42 کیلووات به ازای هرتن تبرید کاهش دهد.

تیراژ قابل توجه فروش محصولات کولکس در کشورهایی نظیرعربستان، امارات، عراق، ترکیه و ... با در نظر گرفتن شرایط خاص آب و هوایی این کشورها خود نشان از کیفیت بالای محصولات و سازگاری آن با شرایط حاره ای و گرم دارد. شرکت ارگ گستر اسپادانا به عنوان تنها نماینده محصولات کولکس در اصفهان آماده ارایه محصولات جدید این برند تهویه مطبوع می باشد.

راهنمای خرید دستگاه داکت اسپلیت کولکس:

1.     جهت تعیین ظرفیت دقیق دستگاه داکت اسپلیت سقفیCoolex  و پیشنهاد سیستم مناسب، ارسال پلان معماری ساختمان (ترجیحا در قالب فایل اتوکد) الزامی می باشد.

2.     قبل از انتخاب وسفارش خرید داکت اسپلیت سقفیCoolex  از تک فاز یا سه فاز بودن ( Ø ) برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر ( A ) برق مصرفی مطلع شوید.

3.     جهت بهینه سازی مصرف انرژی بهتر آن است که در واحدهای 200 مترمربع به بالا، ابتدا فضای مورد نظر زون بندی شده، سپس متناسب با هر زون دستگاه مناسب انتخاب گردد.

4.     داکت اسپلیت سقفی Coolex به دلیل دارا بودن ارتفاع بسیار مناسب (از 32/5سانتیمتر) این امکان را به خریدار می دهد که با کمترین دست اندازی به معماری و دکوراسیون واحد  مورد نظر و کوتاه شدن سقف، دستگاه خود را نصب نماید.

5.     از مزایای داکت اسپلیت های سقفیCoolex  می توان به امکان نصب کندانسور تا 30 متر بالاتر و 18 متر پائین تر از دستگاه هواساز اشاره کرد،( طول معادل نباید از 30 متر تجاوز  کند)

6.     دستگاه های داکت اسپلیت سقفیCoolex ساخت کشور کویت بوده و مجهز به کمپرسورهای قدرتمند  Copeland از نوع اسکرال وبسیار مناسب جهت استفاده در مناطق حاره ای ( تا دمای 52 درجه بالای صفر ) می باشند.

7.     ابعاد ذکر شده درمورد دستگاه های داکت اسپلیتCoolex بدون در نظر گرفتن کویل آبگرم می باشد،

8.     تمامی داکت اسپلیت های سقفیCoolex دارای یک سال گارانتی کامل تمامی قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

 


آب را حمایت کنیم،آب زندگی است....ا
محصولاتتصاویرکاتالوگ محصولاتمقالاتسوابق و پروژه هادرخواست عاملیت فروشتماس با ما